Meuble s.r.o. – moderný nábytok od slovenského výrobcu - Bývanie |
 
 - informačný portál, zoznam firiem
Bývanie v  Trenčínu - magazín
hľadať: 
 

Meuble s.r.o. – moderný nábytok od slovenského výrobcu

dátum pridania: 20.12.10-12:21

Spoločnosť Meuble s.r.o. vznikla v roku 1996. Do súčasnosti sa vypracovala medzi lídrov v oblasti výroby sektorového nábytku. Doterajšie pôsobenie na trhu svedčí o stabilite a spoľahlivosti.

 

Hlavným zameraním je výroba moderného sektorového nábytku. Spoločnosť vyrába obývacie izby, spálne, skriňové zostavy, detský a študentský nábytok, kuchynské linky, predsiene a kancelársky nábytok. Všetky materiály a komponenty používané pri výrobe nábytku sú certifikované a spĺňajú normy platné v SR a v krajinách EU.
 
Spoločnosť disponuje technológiou potrebnou na výrobu nábytku z drevotrieskových dosák. Každý rok investuje prostriedky na modernizáciu strojového parku, rekonštrukciu a modernizáciu skladových, výrobných priestorov a sociálno-prevádzkových priestorov. Zamestnáva približne 70 zamestnancov. Kladie dôraz na odborný rast pracovníkov na všetkých stupňoch štruktúry podniku. Hlavným zámerom spoločnosti je kvalitou svojich výrobkov vybudovať a udržať si čo najlepšie postavenie na trhu v SR a v zahraničí.
 
Meuble ponúka svoje výrobky na Slovensku a v ČR prostredníctvom siete stabilných obchodných partnerov. Snaží sa rozšíriť trh aj do iných krajín EU tým, že sa zúčastňuje medzinárodných výstav nábytku v Nitre, Prahe, Brne, Budapešti.
 
Investuje do propagácie výrobkov prostredníctvom letákov a inzercie, ktoré distribuuje po celej SR.
 
 
Meuble nábytok
Bela 6988, BigBox Trenčín
913 21   Trenčianska Turná
  

     
 poslať článok mailom  vytlačiť článok