Nové trendy v zariaďovaní kuchýň - Bývanie |
 
 - informačný portál, zoznam firiem
Bývanie v  Trenčínu - magazín
hľadať: 
 

Nové trendy v zariaďovaní kuchýň

dátum pridania: 13.12.10-14:23

Tohtoročné trendy v zariaďovaní kuchýň podliehajú minimalistickému štýlu, ergonómii, variabilite a hlavne jej zariadenie musí byť maximálne funkčné a pohodlné.

 

Trendovými farbami sa stali čierna, červená, fialová, modrá so svojimi odtieňmi. Ak však predpokladáte, že Vám kuchyňa bude slúžiť ešte niekoľko rokov, mali by ste sa pri výbere dvierok kuchynskej linky držať skôr tradičných farieb, akými sú biela, šedá alebo krémové odtiene, ale pozor, vždy v lesklej povrchovej úprave a hladkom povrchovom prevedení. Pôsobenie týchto výrazných farieb sa zmierňuje kombináciou s drevom a rozmanitými vzormi jeho povrchu. Samozrejme, doplnkovými materiálmi i naďalej zostávajú sklo, nerez, masívne drevo či prírodný alebo umelý kameň.
 
Na trhu si môžete vybrať z množstva pekných kuchynských liniek v laminátovom alebo fóliovom prevedení s lesklými povrchmi, ktoré nielenže elegantne pôsobia, ale navyše sa aj veľmi ľahko udržiavajú. Vďaka svojmu nekomplikovanému povrchu sa dnešné kuchynské linky ľahko kombinujú s ďalším vybavením kuchyne, či už nábytkom alebo doplnkami.
 
Ďalšou podmienkou modernej kuchyne je jej funkčnosť. Za dvierkami kuchynských skriniek sa i naďalej skrývajú dômyselne skonštruované systémy plnovýsuvných zásuviek a karuselov, ktoré majú vstavané dobrzďovanie, mechanické otváranie jedným dotykom, či dokonca elektrické otváranie. Nízke a široké moderné skrinky sú vybavené praktickým zabudovaným osvetlením.
 
Z kuchyne tohto roku nezmiznú ani obľúbené LED diódy a modernými naďalej zostávajú aj kuchynské ostrovčeky a barové sedenia. Výrazným znakom kuchyne dneška sa stáva kvalitná jednoliata pracovná doska.
 
 
IGA kuchyne
M. R. Štefánika 60
911 01   Trenčín
 
 

 
 poslať článok mailom  vytlačiť článok